زن قدرتمند و زن قوی ؛ من به زنان قوی اعتقاد دارم.به زنی که میتواند برای خود ایستادگی کند،اعتقاد دارم. من به زنی که نیازی به پنهان کردن پشت سر شوهرش ندارد،اعتقاد دارم. من باور دارم که اگر شما مشکلاتی دارید،به عنوان یک زن که با آنها معامله میکنید، قربانی نخواهید شد، شما خودتان را به حالت رقت انگیزی تبدیل نکنید.شما بایستید و معامله کنید. شما با یک سر بالا در دنیا رو به رو می شوید و جهان را در قلب خود حمل میکنید.

زنان قوی احساس خاصی در مورد آنها دارند و هر جا که میروند اعتماد و قاطعیت دارند.بیشتر زنان ممکن است موافق باشند که از مستقل بودن خود مطمئن و از نظر ذهنی و فیزیکی لذت می برند، اما رسیدن به آن نقطه میتواند چالش برانگیز به نظر برسد.علیرغم نقش های جنسیتی و کنوانسی ن‌های اجتماعی، زنان فراتر از انتظارات دیگران صعود کرده اند و پیشرفت خوبی در نشان دادن زیبایی و قدرت زنانه داشته اند.

مهم نیست که چه طور خودتان را ببینید،میتوانید به راحتی یک زن قدرتمند و مستقل با استفاده از این نکات زیر را در خود پیدا کنید.در ادامه این مقاله ۶ راه برای تبدیل شدن به یک زن قوی وجود دارد.باما در ادامه این مقاله از مجله موفقیت omidceo همراه باشید.

ویژگی زنان قدرتمند

۱) به دنبال نوع مناسب از توجه باشید.

در دنیای امروز،ما ده ها برنامه داریم، مثل فیتیله فندک، که میتواند به ما خشنودی آنی بدهد بدون اینکه ارتباطات واقعی داشته باشیم. هیچ رازی وجود ندارد که زنان در فعالیت های بازاریابی،تبلیغات و دیگر اشکال رسانه ها زندگی کنند.

بنابراین استفاده از بدن شما برای رسیدن به چیزی که شما فقط میخواهید فراتر از این ایده است که زنان چیزی بیش از رابطه جنسی ندارند. اگر میخواهید روابط طولانی و طولانی مدت تری داشته باشید و توجه درست را جلب کنید،هوش و احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر شما خود را با وقار نشان دهید و ارزش خود را فراتر از ظاهر و جذابیت جنسی خود بدانید، شروع به جذب دیگران خواهید کرد که چیزی بیش از یک ارتباط سطحی برای برآورده کردن خواسته های سطح پایه شما می شود.

۲) پیروی از زنان قویتر

اگر امروز تقریبا هر واقعیت تلوزیونی را به نمایش بگذارید، خیلی بیشتر از مادیگرایی، جذب و جنسیت هر دو مردان و زنان پیدا نخواهید شد. واقعیت تلویزیون و انواع دیگر رسانه ها علی رغم نام، عملا واقعیت را به تصویر نمی کشد.

تماشای این مکایشگرها سطحی تنها باعث می شود افراد پیروان کورکورانه شبکه ها شوند که لزوما بهترین ارزش ها را ندارند. به جای تماشای نیشگون گرفتن کارداشیان و یا برنامه های متعدد مختلف،چرا دیگر زنان قوی که در واقع باعث افزایش علل کمک به سیاره و ساکنان آن می شوند و از بدن یا پول خود برای جلب توجه استفاده نمی کنند،شروع به کار نمی کنند؟ برای اینکه فقط زن و شوهر فوق العاده ای برای نگاه کردن به نام، اپرا وینفری و الن دیجنرز به این لایحه بسنده کنند.

۳) منتظر کسی نباشید که شما را نجات دهد.

احتمالا یکی از مهمترین اصول تبدیل شدن به یک زن قوی ایت است که به کسی تکیه ندارد تا همراه شما بیاید و شما را نجات دهد. یک زن قوی و مستقل میداند که او تمام توان خود را در اختیار دارد تا تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کند.

او منتظر کسی نیست که وقتی پایین بیاید یا راه درست برای زندگی کردن به او نشان دهد، او را انتخاب کند. در حالی که استقلال عاطفی ممکن است یک شبه رخ ندهد، اگر میخواهید یک زن قویتر شوید، میتوانید هر روز روی این موارد کار کنید.

البته،داشتن رابطه با دیگران که ما میتوانیم نگرانی های خود را با آن به اشتراک بگذاریم، مهم است، اما ما نباید به دیگران نگاه کنیم تا زخم های خود را لیس بزنیم یا ما را از فلاکتی که هستیم نجات دهند،روی پای خودتان بایستید.

۴) خود را از ذهنیت قربانی رها کنید

در حالی که بدون شک زنان در گذشته مورد ستم قرار گرفته اند و هنوز هم ممکن است در برخی از نقاط جهان برابر با مردان دیده نشود،شما مجبور نیستید این باور را جاودانه بکنید. این ایده که شما به نوعی ارزش کمتری نسبت به مردان دارید، به این دلیل است که به سادگی هیچ حقیقتی برای آن ندارید.

مردان و زنان هر دو نقش مهمی در جامعه بازی میکنند و یک جنسیت ارزش بیشتری نسبت به دیگری ندارد. با این حال، بازی کردن با ذهنیت قربانی و اعتقاد به اینکه رفتار متفاوتی نسبت به مردان انجام میدهید،تنها این ایده را زنده نگه میدارد که ما در دنیای مردان زندگی میکنیم.

بهترین راه برای غلبه بر این باور این است که به سادگی اعتماد به نفس داشته باشید، خود را ثابت کنید و افکار و ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.اگر به دیگران اجازه کنترل خودتان را ندهید و اگر باور کنید که به صورت عادلانه رفتار کرده اید، شما بر یکی از بهترین روش ها برای تبدیل شدن به یک زن قوی تسلط دارید.

۵) خود را به چالش بکشید

فقط به خودتان اجازه ندهید که هر روز کارهایی را انجام دهید که هم ذهنی و هم فیزیکی را به چالش بکشید.اگر ما به طور منظم خود را از مناطق راحتی خود بیرون نیاییم و یک چیز جدید را امتحان نکنیم، زندگی کسل کننده می شود،پس فقط به خاطر محدودیت های اعمالی خود،خودتان را عقب نگه ندارید.

زنان قوی به مغزشان اجازه نمیدهند آنچه را که میتوانند انجام دهند و نمیتوانند انجام دهند را دیکته کنند و حتی اگر احساس ناراحتی کنند، از جلوی موانع به خوبی و براحتی عبور میکنند.

۶) به دیگران تکیه نکنید تا شما را خوشحال کنند.

از همه مهمتر، به دیگران برای خوشحالی تکیه نکنید.این تنها باعث می شود که شما باور کنید که برای احساس رضایت به کسی نیاز دارید.شما هر چیزی که نیاز دارید در مورد زندگی احساس فوق العاده ای داشته باشید را دارید،پس هیچ گونه مورد را باور نکنید. روابط قطعا میتواند یک منبع شادی ایجاد کند،اما آنها نباید به عنوان تنها روش برای یافتن تحقق و لذت در زندگی عمل کنند.

اگر میخواهید بیشتر در مورد ویژگی های یک زن قوی بخوانید،در مقاله های بعدی با ما در omidceo همراه باید تا برای شما مقاله های مرتبط با افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس را آماده کنیم تا بتوانین به خودتان در این زمینه کمک کنید و یک فرد با افکار تازه شوید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده صادق اميدي
بارگذاری بیشتر در رشد فردی

یک دیدگاه

  1. یلدا

    ۱۳۹۷-۰۵-۱۲ در ۰۸:۴۶

    من حس میکنم وبسایت شما جز اولین وبسایت های ایست که بیشتر داره روی قدرت زن ها کار میکنه و من خیلی ازتون تشکر میکنم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کلمات قدرتمند هستند و آنها میتوانند شما را بسازند یا شکست دهند.

کلمات قدرتمند هستند . آنها در بیان افکار و احساسات ما مفید هستند.کلمات عشق، نفرت، خشم، شاد…